Home

kawah Terima kasih pembukaan jalgpall maksim podholjuzin Makanan sehat penerus elemen

Premium liiga - Tänase telemängu parimaks valiti FCI Levadia kaitsja Maksim  Podholjuzin, kes aitas oma koduklubi 2:1 võiduni Nõmme Kalju üle!🏆🔥  📸Jana Pipar #oleosasellest | Facebook
Premium liiga - Tänase telemängu parimaks valiti FCI Levadia kaitsja Maksim Podholjuzin, kes aitas oma koduklubi 2:1 võiduni Nõmme Kalju üle!🏆🔥 📸Jana Pipar #oleosasellest | Facebook

Jalgpalli U-19 koondis kaotas samuti 0-3 - Delfi Sport

FC Kuressaare Levadia võttis jõuga oma - FC Kuressaare

FCI Levadia sõlmis Maksim Podholjuziniga uue lepingu - FCI Levadia Tallinn

Podholjuzin sai sünnipäevaks uue lepingu - Soccernet.ee - Jalgpall luubi  all!
Podholjuzin sai sünnipäevaks uue lepingu - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Maksim Podholjuzin

FOTOD: Nõmme Kalju - Tallinna Levadia | Premium liiga | ERR

Mark Anders Lepik - Stats and titles won - 2022

Maksim Podholjuzin - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

FCI Levadia Tallinn on Twitter: "FC Levadia - Narva Trans 1:1. Meie värava  lõi Pavel Marin, Maksim Podholjuzin sai teisel poolajal punase kaardi.  https://t.co/5qnVWdKw7T" / Twitter
FCI Levadia Tallinn on Twitter: "FC Levadia - Narva Trans 1:1. Meie värava lõi Pavel Marin, Maksim Podholjuzin sai teisel poolajal punase kaardi. https://t.co/5qnVWdKw7T" / Twitter

Levadia sõlmis Maksim Podholjuziniga uue lepingu | Premium liiga | ERR

Maksim Podholjuzin - Wikipedia

Premium Liiga hõbedalahingus kohtuvad FCI Levadia ja Paide Linnameeskond -  FCI Levadia Tallinn
Premium Liiga hõbedalahingus kohtuvad FCI Levadia ja Paide Linnameeskond - FCI Levadia Tallinn

fcilevadia - YouTube

Levadia võitis Türgis esimese kontrollkohtumise, mäng lõpetati seoses  kehvenenud ilmastikuolude tõttu 20 minutit varem! - 3sport
Levadia võitis Türgis esimese kontrollkohtumise, mäng lõpetati seoses kehvenenud ilmastikuolude tõttu 20 minutit varem! - 3sport

FCI Levadia - FC Levadia tegi täna Lilleküla jalgpallihallis 0:0 viigi  Nõmme Kaljuga. Kohtumine oli hooajaeelsele kontrollmängu kohaselt väga  võitluslik ning FC Levadia noore koosseisuga meeskond esitas südika partii.  "Esimene poolaeg meeldis
FCI Levadia - FC Levadia tegi täna Lilleküla jalgpallihallis 0:0 viigi Nõmme Kaljuga. Kohtumine oli hooajaeelsele kontrollmängu kohaselt väga võitluslik ning FC Levadia noore koosseisuga meeskond esitas südika partii. "Esimene poolaeg meeldis